Do góry

GEOMETRICSTORY

za glosem serca

Za głosem serca

Geometric Story to połączenie miłości, egzotyki i pasji

Za głosem serca.

Dokładnie rok temu postanowiłam wykorzystać możliwości, jakie daje crowdfunding i ukazał się mój projekt na platformie PolakPotrafi o tytule – ”Geometric Story to połączenie miłości, egzotyki i pasji”. Projekt powstał dzięki pragnieniu oraz decyzji o realizacji marzenia jakim było założenie marki odzieżowej. Uważam, że marzenia są jednym ze sposobów na szczęśliwe życie. Pozostałam wierna swoim planom i zrobiłam co w mojej mocy, aby zacząć je realizować. To co powstało od czasu zakończenia projektu można zobaczyć tutaj.

Cel – czyli co chciałam osiągnąć

Od zawsze wiedziałam, że będę chciała dzielić się swoją pasją i na jej podstawie zbudować coś pozytywnego! Moją misją związaną z szyciem są także kobiety. Moje plany związane są ze wsparciem kobiet z Kenii, które poprzez szycie ubrań są w stanie zapewnić sobie stałe dochody, pracować nad pewnością siebie oraz poczuć, że mogą być niezależne. W moich odczuciach zawsze wydawało się rozsądnym posunięciem, by pomoc opierała się na zatrudnieniu, a nie działalności charytatywnej.

Podziękowanie

Chciałabym podziękować osobom, które wsparły moje plany i uwierzyły, że ma to sens. Pójście naprzód i sięganie po lepsze, to zawsze powód do świętowania. Projekt był zapowiedzią zmian w życiu, realizacji pragnień oraz wiary w ich spełnienie.

Dziękuję

Szczególne podziękowania należą się Nature Eva Nanoplastia Polska

Sandra Kościańska oraz Konrad Mazurek

Solid-Bud Deweloper z gwarancją jakości

Sebastian Kwiatkowski

oraz vepso.eu za wykonanie strony internetowej

Magdalena Strawińska

Pamiętajcie, że z Waszą pomocą projekt został zrealizowany.

Bardzo za to dziękuję.                  

Dodaj komentarz