Do góry

GEOMETRICSTORY

Kolorowa moc ubrań

Kolorowa moc ubrań – Pragniesz wzbogacić swoją szafę o niepowtarzalne wzory? Zobacz, co oferuje marka Geometric Story!

Geometric Story to młoda marka, która stawia na kolor i geometrię w ubiorze. Została założona przez projektantkę Martę Ryszczewską, która ukończyła projektowanie ubioru oraz projektowanie wnętrz. Jej marzeniem jako twórcy zawsze było stworzenie własnej, niezależnej marki w oparciu o wzory i kolory, które pozwolą wyrazić siebie. Od początku przygody z projektowaniem zaangażowała się w wytwarzanie ubioru, w którym dostrzec można było głównie geometrię lub jej subtelne elementy. Widać to w każdym jej projekcie. Ubiór jest pełen kolorów, tworzony z myślą o odważnych kobietach, które za pomocą eksperymentowania z modą pragną wybić się z tłumu.


W chwili obecnej w ofercie znajdują się żakiety, sukienki oraz rękodzieło dla najmłodszych. Wszystkie produkty powstały w szwalni w Kenii.

Nasza Misja

Marta pragnie, aby klienci Geometric Story doświadczali czegoś wspaniałego ciesząc się naszymi kolorowymi ubraniami. Dzięki zakupowi tym samym przyczyniają się do umocnienia ekonomicznego kobiet, które pracują przy szyciu ubrań oraz ręcznie wykonywanych elementów. Poza ekonomicznym bezpieczeństwem pragnie, aby kobiety wzmacniały swoją pewność siebie i miały poczucie, ze ich praca ma sens i odnajdywały w niej radość.

Marka powstała, aby zaspokoić potrzeby modowe nowoczesnych kobiet, które stawiają na oryginalne propozycje w ubiorze. Mieszanie ze sobą kolorów to za każdym razem nowa opowieść w modzie. Poczuj radość, entuzjazm i wyraź to! Wybierz dla siebie najbardziej atrakcyjną propozycję, postaw na propozycje pełne kolorów, daj się zauważyć i wyróżnij się z tłumu!


Pamiętaj, że to właśnie dzięki Twoim zakupom w Geometric Story, kobiety pracujące przy tworzeniu ubrań mają szansę osiągnąć ekonomiczne bezpieczeństwo.

Warto postawić na propozycje ubioru, dzięki któremu jesteśmy w stanie wybić się z tłumu!

Potrzebę wyróżnienia się z tłumu z pewnością ułatwiają ubrania posiadające ciekawe wzory, które za pomocą kolorów przykują uwagę każdego. W ofercie Geometric Story znajdziesz wiele pięknych owoców naszej wspólnej pracy z krawcowymi z Kenii:

  • ubranka dziecięce i rękodzieło

Czas dzieciństwa jest wspaniałą przygodą, bajką i wieczną zabawą. Dlatego warto wprowadzić do garderoby maluszka ubranka unikatowe i bajecznie kolorowe. Jeśli jesteś miłośnikiem kolorów na zdjęciach, zdecyduj się na nasze kolorowe ubrania dla dzieci i ubranka do sesji dziecięcych. Zadbaj o piękne wspomnienia, do których będziecie wspólnie ze swoją pociechą wracać z przyjemnością.


Niechodki, które określamy jako “coś dużo więcej niż skarpetki” czy przytulanki, przedstawiające afrykańskie zwierzątka, są tworzone z pasją i miłością. Pragniemy, aby dostarczały wspaniałych emocji oraz cieszyły kolorem. Dzięki Twoim zakupom w Geometric Story, kobiety pracujące przy tworzeniu rękodzieła oraz kolorowych ubranek dziecięcych, mają szansę osiągnąć ekonomiczne bezpieczeństwo. Jeżeli lubisz sprawiać innym barwne niespodzianki – rękodzieło na prezent, będzie w tym przypadku idealne. Postaw na kolor, ciesz się nim i stań się częścią barwnej przygody.

  • żakiety

Czy uwielbiasz kolory w modzie ? Jeśli tak to dobrze trafiłaś! Mamy dla Ciebie wiele barwnych propozycji. Nasze blezery i żakiety uatrakcyjnią twój outfit, a intensywność i różnorodność barw robi wrażenie! Jeżeli kochasz bawić się modą, Geometric Story to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

  • sukienki

Sukienki Geometric Story wyróżniają kolory, elementy geometryczne czy bawełniane tkaniny w geometryczne printy. W ofercie z pewnością znaleźć można dopasowane sukienki w odcieniach czerwieni, niebieskiego, morskiego oraz wielu innych. Wybierz dla siebie najbardziej atrakcyjną propozycję, postaw na sukienki pełne kolorów, daj się zauważyć i wyróżnij się z tłumu.

Marta z natchnieniem tworzy coraz to nowsze projekty, a efekty jej kolejnych prac będą dostępne już niebawem.

Kolorowa moc ubrań – Kupując w sklepie Geometric Story pomagasz

  • dla kobiet poprzez pasję tworzenia

Szyjemy w Nairobi w małych szwalniach. Rozwijamy się powoli, jednak pomysłów na kolejne realizacje nam nie brakuje. Szycie nowych produktów zapewnia miejsca pracy i godziwe dochody dla kobiet, które są zaangażowanie w ich powstawanie. W większości są to samotne matki, które wciąż mają marzenia i nadzieję na lepszą przyszłość.


Dla Marty ważne jest także, aby nie przekraczać granic i nie dopytywać o prywatne życie kobiet, z którymi tworzy i tym samym nie wykorzystywać ich historii do celów marketingowych.

“Wielokrotnie słyszałam, że w marketingu liczy się kontrowersja, a nie prawda. Nie jest to droga, która chciałabym podążać.
Nasza praca opiera się na produkcji ubiorów pełnych kolorów i na takiej aurze pozytywnych wibracji zależy mi najbardziej”

  • szyjemy w Kariobangi czyli jednym ze slumsów w mieście Nairobi

Kariobangi to osiedle mieszkaniowe o niskich dochodach w północno-wschodnim Nairobi. Składa się zarówno ze skromnych mieszkań, jak i mieszkań typowych dla dzielnicy slumsów. Największe wyzwania dotykających społeczność zamieszkującą w slumsach obejmują zaangażowanie gangów, zwłaszcza wśród młodzieży, niski poziom umiejętności czytania i pisania, wczesne małżeństwa i przedwczesne porzucanie szkoły, co prowadzi do bezczynności, prostytucji i wzrostu przestępczości. Młodzi angażują się w narkotyki i warzenie nielegalnego alkoholu, takiego jak chang’aa, za natychmiastową gotówkę.


Większość dziewcząt jest przyzwyczajona do rozdawania materiałów informacyjnych i zbyt zaangażowana w inne zajęcia, by uczestniczyć w sesjach szkoleniowych. Niektóre proszą nawet o pieniądze za udział w zajęciach. Dlatego zdajemy sobie sprawę jak trudno jest wzbudzić w nich nadzieję i zaufanie.


Współpracujemy z organizacją pozarządową, która pokazuje tysiącom ludzi ze zubożałych środowisk, że są bogaci w zasoby, takie jak determinacja, pomysłowość i motywacja. Organizacja ta zaczynała jako jednostka produkcyjna mundurków szkolnych dla potrzebujących uczniów i zatrudnianiu ich rodziców.


Doceniamy, że współpracujemy z centrum, gdzie znajduje się szwalnia oraz centrum szkoleń dla osób, które odnajdują nadzieję na przyszłość i są zdeterminowane, by poprawić swój los.

W Kariobangi poza kobietami, nad naszymi ubraniami pracuje także dwóch krawców. Oczywiście, osoby tworzące dla nas ubrania otrzymują za pracę godziwe wynagrodzenie.

Więcej o tym miejscu można dowiedzieć się tutaj. (dostępne niebawem).

Ubiór w geometryczne wzory dostępny na stronie – sprawdź tutaj
https://www.geometricstory.com/shop

Obejrzyj recenzje naszych marynarek i blezerów, ponieważ to pomoże Ci dokonać wyboru – żakiety w geometryczne wzory

Dodaj komentarz