Do góry

GEOMETRICSTORY

Kolorowa moc ubrań

Wyobraź sobie małą dziewczynkę otoczoną kolorowymi kredkami, zawsze pełną pasji do rysowania i projektowania ubrań. W telewizorze ogląda film “Marzyłam o Afryce”, a ona sama zastanawia się, czy kiedyś uda jej się dotrzeć w to piękne miejsce. Teraz, jako dorosła kobieta, jej dziecięce marzenia ożywają na nowo. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu, nie tylko tworzy wyjątkowe ubrania pełne kolorów i wzorów, ale także realizuje je w Kenii, tym samym miejscu, gdzie rozgrywa się akcja filmu.

Kolorowa moc ubrań: Geometric Story to młoda marka, która kładzie nacisk na kolor i geometrię w modzie. Została założona przez projektantkę Martę Ryszczewską, absolwentkę projektowania ubioru oraz wnętrz. Jej pragnieniem zawsze było stworzenie własnej, niezależnej marki, opartej na wzorach i kolorach, które pozwalają na wyrażenie indywidualności. Od samego początku swojej przygody z projektowaniem Marta angażuje się w tworzenie ubioru, w którym dominują motywy geometryczne lub ich subtelne elementy. To podejście odzwierciedla się w każdym z jej projektów. Ubrania są pełne kolorów, przeznaczone dla odważnych kobiet, które poprzez eksperymentowanie z modą pragną wyróżnić się z tłumu. Aktualnie w ofercie znajdują się żakiety, sukienki oraz rękodzieło dla najmłodszych. Wszystkie produkty powstały w szwalni w Kenii.

kolorowa-moc-ubran-1

llll

Nasza Misja

Marta pragnie, aby klienci marki Geometric Story doświadczali pozytywnych emocji podczas noszenia naszych kolorowych ubrań. Poprzez zakup naszych produktów, przyczyniają się również do wsparcia ekonomicznego kobiet pracujących przy szyciu ubrań oraz ręcznie wykonanych elementów. Oprócz zapewnienia stabilności finansowej, zależy nam również na budowaniu pewności siebie u kobiet oraz poczuciu, że ich praca ma sens i odnajdują w niej radość.

Marka Geometric Story powstała, aby sprostać potrzebom nowoczesnych kobiet, które poszukują oryginalnych propozycji modowych. Połączenie kolorów tworzy za każdym razem nową opowieść w modzie- to kolorowa moc ubrań. Poczuj radość, entuzjazm i wyraź swoją osobowość! Wybierz dla siebie najbardziej atrakcyjną propozycję, postaw na ubrania pełne kolorów i daj się zauważyć.

Pamiętaj, że Twoje zakupy w Geometric Story wspierają kobiety pracujące przy tworzeniu ubrań, dając im szansę na osiągnięcie stabilności finansowej. Warto postawić na ubrania, które pozwolą Ci wyróżnić się spośród tłumu!

kolorowa-moc-ubran-3-1

Czy marzysz o wzbogaceniu swojej szafy o wyjątkowe wzory? Zapraszamy do odkrycia oferty marki Geometric Story!

Ubrania o ciekawych wzorach, przyciągające uwagę kolorami, z pewnością ułatwiają wyrażenie siebie i wyróżnienie się. W ofercie Geometric Story znajdziesz wiele pięknych efektów naszej współpracy z krawcowymi z Kenii, włączając w to:

ubranka dziecięce i rękodzieło

Czas dzieciństwa jest wspaniałą przygodą, bajką i wieczną zabawą. Dlatego warto wprowadzić do garderoby maluszka ubranka unikatowe i bajecznie kolorowe. Jeśli jesteś miłośnikiem kolorów na zdjęciach, zdecyduj się na nasze kolorowe ubrania dla dzieci i ubranka do sesji dziecięcych. Zadbaj o piękne wspomnienia, do których będziecie wspólnie ze swoją pociechą wracać z przyjemnością.


Nasze niezwykłe niechodki, które określamy jako “coś więcej niż skarpetki” i przytulanki przedstawiające afrykańskie zwierzątka, są tworzone z pasją i miłością. Pragniemy, aby dostarczały one radości oraz cieszyły oczy kolorami. Dzięki Twoim zakupom w Geometric Story, kobiety pracujące przy tworzeniu rękodzieła oraz kolorowych ubranek dla dzieci mają szansę na osiągnięcie stabilności finansowej. Jeśli lubisz sprawiać barwne niespodzianki, nasze wyjątkowe rękodzieło idealnie się do tego nadaje. Postaw na kolor, ciesz się nim i dołącz do naszej barwnej przygody.

– żakiety

Czy kochasz kolory w modzie? Jeśli tak, trafiłaś idealnie! Mamy dla Ciebie wiele barwnych propozycji. Nasze blezery i żakiety doskonale uzupełnią Twój strój, a intensywność i różnorodność kolorów robią wrażenie! Jeśli lubisz bawić się modą, marka Geometric Story jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

– sukienki

Sukienki Geometric Story wyróżniają się kolorami, geometrycznymi elementami oraz bawełnianymi tkaninami w geometrycznych wzorach. W naszej ofercie znajdziesz dopasowane sukienki w odcieniach czerwieni, niebieskiego, morskiego oraz wielu innych. Wybierz dla siebie najbardziej atrakcyjną propozycję, postaw na sukienki pełne kolorów, daj się zauważyć i wyróżnij się!

Kolorowa moc ubrań – Kupując w sklepie Geometric Story pomagasz

Marta z pasją tworzy coraz to nowsze projekty, a efekty jej kolejnych prac będą dostępne już niebawem.

dla kobiet poprzez pasję tworzenia

Szyjemy w Nairobi w małych szwalniach, rozwijając się powoli, lecz z pełnym pomysłów na kolejne realizacje. Produkcja nowych produktów zapewnia miejsca pracy i godziwe dochody dla zaangażowanych w nie kobiety, w większości samotnych matek, które niezmiennie zachowują marzenia i nadzieję na lepszą przyszłość.

Dla Marty istotne jest również, aby nie przekraczać granic i nie wykorzystywać prywatnego życia kobiet, z którymi współpracuje, do celów marketingowych.

“Wielokrotnie słyszałam, że w marketingu liczy się kontrowersja, a nie prawda. Nie jest to droga, którą chciałabym podążać. Nasza praca opiera się na produkcji ubrań pełnych kolorów, a na takiej aurze pozytywnych wibracji zależy mi najbardziej” – mówi Marta.

Drzewa, które powoli rosną, przynoszą najlepsze owoce

– Molière

-szyjemy w Kariobangi, czyli jednym ze slumsów w mieście Nairobi

Kariobangi to osiedle mieszkaniowe o niskich dochodach w północno-wschodnim Nairobi. Składa się zarówno ze skromnych mieszkań, jak i mieszkań typowych dla dzielnicy slumsów. Największe wyzwania dotykające społeczność zamieszkującą w slumsach obejmują zaangażowanie gangów, zwłaszcza wśród młodzieży, niski poziom umiejętności czytania i pisania, wczesne małżeństwa i przedwczesne porzucanie szkoły, co prowadzi do bezczynności, prostytucji i wzrostu przestępczości. Młodzi angażują się w narkotyki i warzenie nielegalnego alkoholu, takiego jak chang’aa, za natychmiastową gotówkę.

Większość dziewcząt jest przyzwyczajona do rozdawania materiałów informacyjnych i zbyt zaangażowana w inne zajęcia, by uczestniczyć w sesjach szkoleniowych. Niektóre proszą nawet o pieniądze za udział w zajęciach. Dlatego zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest wzbudzić w nich nadzieję i zaufanie.

kolorowa-moc-ubran-13

Współpracujemy z organizacją pozarządową, która pokazuje tysiącom ludzi ze zubożałych środowisk, że są bogaci w zasoby, takie jak determinacja, pomysłowość i motywacja. Organizacja ta zaczynała jako jednostka produkcyjna mundurków szkolnych dla potrzebujących uczniów i zatrudniała ich rodziców.

Doceniamy, że współpracujemy z centrum, gdzie znajduje się szwalnia oraz centrum szkoleń dla osób, które odnajdują nadzieję na przyszłość i są zdeterminowane, by poprawić swój los.

W Kariobangi, poza kobietami, nad naszymi ubraniami pracują także dwaj krawcy. Oczywiście, osoby tworzące dla nas ubrania otrzymują za pracę godziwe wynagrodzenie.

Więcej o tym miejscu można dowiedzieć się tutaj (dostępne niebawem).

Warto postawić na propozycje ubioru, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyróżnić się z tłumu!

Ubiór w geometryczne wzory dostępny na stronie – sukienki, blezery, żakiety oraz płaszcze

Obejrzyj recenzje naszych marynarek i blezerów, ponieważ to pomoże Ci dokonać wyboru – żakiety w geometryczne wzory

Dodaj komentarz